Την ερχόμενη Τρίτη 28 Απριλίου θα λάβει χώρα η 8η τακτική
συνεδρίαση του Περιφερειακού Συμβουλίου της Π.Δ.Ε. η οποία θα διεξαχθεί με τηλεδιάσκεψη στις 3 μ.μ..
![yliko_nosokomia-1021x576](http://www.spyrosskiadaresis.gr/wp-content/uploads/2020/04/yliko_nosokomia-1021x576-300x169.jpg)
Στην συγκεκριμένη συνεδρίαση μεταξύ των θεμάτων ημερήσιας διάταξης είναι προς συζήτηση της από 05/04/2020 επίκαιρης Επερώτησης του Περιφερειακού Συμβούλου της μείζονος Αντιπολίτευσης “ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ” κ. Σπύρου Σκιαδαρέση “σχετικά με την προμήθεια Υγειονομικού υλικού ατομικής προστασίας στους Ιατρικούς Συλλόγους της Π.Δ.Ε.”.